ABC Soczewki
ABC Soczewki
Strona główna

Okulary po 40-stce

po40stce.jpeg


Często po czterdziestym roku życia trudno jest nam czytać drobny druk lub nawlec igłę. Żeby ostro widzieć czytany tekst, odsuwamy go na coraz większą odległość. Jest to związane ze zmniejszeniem elastyczności soczewki ocznej, która traci swoją zdolność do zmiany kształtu i ogniskowania wzroku. Wraz z opływem czasu pojawiają się też problemy z widzeniem na dalszą odległość. To proces naturalny, nazywany przez okulistów presbyopią.

Jako sobie pomóc? Dobór odpowiednich okularów

 
Poświęć 25 min na badanie wzroku w naszym gabinecie i dobór odpowiednich dla Ciebie okularów. 

Samodzielne kupowanie gotowych okularów do czytania często uszkadza akomodację i jest przyczyną szybszego wzrostu wady. Okulary takie mogą służyć jedynie do krótkotrwałego użycia, często nie posiadają właściwych mocy, a środki optyczne nie odpowiadają Twojemu rozstawowi źrenic.

Okulary takie mogą służyć jedynie do krótkotrwałego użycia, często nie posiadają właściwych mocy, 
a środki optyczne nie odpowiadają Twojemu rozstawowi źrenic. 

Podczas badania nasi specjaliści określą dokładnie moc szkieł właściwych dla Twojego wzroku, a także sprawdzą ogólny stan zdrowia oczu i doradzą, jak postępować w przyszłości.

 

Oczy są naszym najcenniejszym źródłem postrzegania świata 
i funkcjonowania w życiu, dlatego dbaj o nie.

UMÓW SIĘ NA BADANIE WZROKU! 
Telefoniczna rezerwacja wizyt: 77 453 14 26

Modne, dobrze dopasowane do twarzy okulary o odpowiednich mocach mogą stać się Twoim ulubionym dodatkiem ułatwiającym wykonywanie wszystkich czynności, a także podkreślającym urodę i kształt oczu.